Zaterdag 9 juni zijn er de Clubkampioenschappen 2018 van Budo Stichting Boot.

LET OP WIJZIGING IN BLOK 3. De dames die in Blok 3 stonden en in 4a. Horen in  Blok 4a, de dames worden om 12:45 verwacht. onze excuses hier voor.

Lokatie: Stadshagen, Overtoom 3 https://goo.gl/maps/iGS3UoiZ8Qq

Hier onder de tijden voor de deelnemers. We verwachten dat de blokken 1, 2 en 4a en 4b ongeveer 1 uur gaan duren, Blok 3 zal ongeveer 1,5 uur in beslag nemen. Wij zullen alles eraan doen om de wedstrijden zo soepel mogelijk te laten verlopen zodat wij ook op tijd klaar zijn.

Mocht je naam er niet tussen staan, maar heb je je wel opgegeven mail dan z.s.m. naar judo@budo-stichting-boot.nl

 

Blok 1  

8:30 aanwezig – start om 9 uur

Roepnaam Achternaam
Dean Chu
Bram Dijkstra
Bram van de Vendel
Daan van Heukelum
Dominique Dijkstra
Elias Rietveld
Ernes Cetintas
Flint van de Vendel
Hidde Witteveen
Idris Remmerswaal
Imme van Gameren
Jonas Van Riele
Kees Kruse
Liam van Dellen
Luuk van Stiphout
Marijn Schreuders
Maarten Vince
Mattias Leo Smid
Mohammed Diop
Otis Palil
Pepijn Bruins
Rayan Kok
Reinout Los
Rowan Overweg

Blok 2 

aanwezig 10 uur – start 10:15 uur

Abel Bouman
Bas Dekker
Bo Yuan van Tricht
Colin Faber
Daan Eefting
Daan Landwer Johan
Emanuel Heinze
Florian de Kimpe
Hugo Bruins
Ivan Bekking
Jaydon Apperlo
Jesse Veldhuis
Joah Lonis
Joas Van Frankenhuyzen
Levi Achterhoek
Lucas Van Frankenhuyzen
Luuk van Stiphout
Mauro Sasso
Morris Hartman
Natan Wensink
Niek Siemens
Ruben Grootoonk
Sil lagemaat
Stijn Venekamp
Sverre Bovenmars
Tijmen Klomp
tijn gerressen
Vince Chu
Vince Beumer

Blok 3 

aanwezig 11:30 uur – start 11:45 uur

Andy Fillet
Anwar Nieuwenhuis
Casper Overweg
Christo Grimmius
Colin Pool
David Lopulissa
Djylano Wijnbergen
Elmar Van Zijl
Finn van Dellen
Frank Klomp
Henkie Hoekstra
Jelmer De Vos
Jelmer Posthumus
Jesse Braakman
Karsten Posthumus
Linus Huzen
Mark Scheffer
Niels Van Hamersveld
Rens Bourgonje
Siebren Reitsma
Teije Diele
Teije Diele
tim bakker
Wik De Groot
Luc Lubbers
Nando de Vries
Milan Reuvers
Jippe Sjollema

Blok 4a    

aanwezig 12:45    start 13:15 uur

aafke zantkuijl
Chayenna Schuurman
Claudia Stoll
Esther van Walsem
Fenna van der Woude
Iris Scholten
Isa Borst
Jikke Roeleveld
Maira de Boer
Melina Apperlo
Myrthe Korterink
Nara Abramjan
Noa de Haas
Sara Barneveld
Sophie Hilger

Blok 4b  

aanwezig 13:30 uur start 14:00 uur

Bas van Dieren
Douwe Otten
Eyyub Bulut
Friso de Groot
Ibrahim Makrouf
Jessica Adelerhof
Joran Hidding
Kevin van der Sligte
Koen den Hertog
Linda Gholamzadeh Negabi
lyon  asrat
Mark Simoniants
Mathijs  van der Linde
Natan Sebens
Nathalie Adelerhof
Quinten Kerstens
Silas  Peeks
Steijn Schutten
Xander Pool
Yakub Bulut