inschrijving Budodag zaterdag 4 juli.

Dit is de verwachte tijd indeling van de Budodag Zaterdag 4 Juli. Blokken zijn gewijzigd let op de tijden. Deze dag in judo of karate pak, als je die hebt.

Deelnemers lijst onder aan de pagina, aatste update: 3-7-2020 18:30 uur

Locatie: Dojo aan de Assendorperdijk 53.

Activiteiten o.a. judo, karate traditioneel en wedstrijdkarate, jiu-jitsu, boksen. de activiteiten duren 20 minuten en dan ga je naar een andere activiteit, zo maak je ook kennis met andere sporten.

1e groep leeftijd t/m 8 jaar         8:45 aanwezig 2e groep 9 t/m 18 jaar     11:15 aanwezig 4e groep 19 en ouder 1,5 meter afstand
9:00 – 9:20 11:30 – 11:50 Vanaf 17:00 tot het op is.
9:25 – 9:45 11:55 – 12:15
9:50 – 10:10 12:20 – 12:40
10:15 – 10:35 12:45 – 13:05
10:40 – 11:00 13:10 – 13:30

Deelnemers 1e blok om 8:45 aanwezig zijn.

1 Jasper Gort 19-3-2016 4
2 Céline klunder 5-3-2015 5
3 Tessa Brand 25-1-2015 5
4 Jelle van Zeventer 29-8-2014 5
5 Quinteb Bouw 23-3-2014 6
6 Mads van Staveren 20-2-2014 6
7 Bren Warmenhoven 20-1-2014 6
8 Jonas van Riele 7-11-2013 6
9 Oole ter Wal 28-9-2013 6
10 Jorrik Gort 26-8-2013 6
11 Manu Klein 18-8-2013 6
12 Roos Brand 8-7-2013 6
13 Anne-Fleur ter Horst 31-5-2013 7
14 Rishano Nagessar 27-5-2013 7
15 Levi Boer 6-5-2013 7
16 Jurgen Drok 13-1-2013 7
17 Lunar Ligtenberg 8-1-2013 7
18 Thomas Epskamp 7-10-2012 7
19 Lauren Glastra van Loon 16-8-2012 7
20 Jan Riepema 1-8-2012 7
21 Drees Oude Veldhuis 31-7-2012 7
22 Aiden Willemse 28-7-2012 7
23 Flynn Westerholt 22-7-2012 7
24 Mila Evers 21-6-2012 8
25 Naomi Hilberink 14-6-2012 8
26 Daniyah Amroussi 6-6-2012 8
27 Eloise Bleumer 27-5-2012 8
28 Mayson Kruders 14-5-2012 8
29 Senne Molenaar 12-5-2012 8
30 Jacob van Buiten 29-3-2012 8
31 Luuk van Stiphout 28-3-2012 8
32 Kees Kruse 7-1-2012 8
33 Julia Whitehead 29-12-2011 8
34 Demy Brinkers 26-11-2011 8
35 David Hessels 16-11-2011 8
36 Imme van Gameren 31-10-2011 8
37 Stach Koopman 31-10-2011 8
38 Joël Spoelstra 9-10-2011 8
39 Narin Arslan 26-9-2011 8
40 Joris Huttinga 21-9-2011 8
41 Nout Veldman 15-9-2011 8
42 Milou Brand 25-8-2011 8
43 Chelsea Larkens 6-8-2011 8

Deelnemers 2e blok 11:15 aanwezig zijn

1 Iwan Bos 25-6-2011 9
2 Bloem Van der mieden 11-6-2011 9
3 Levi Kappers 5-6-2011 9
4 Pepijn Looije 23-4-2011 9
5 Cecilia Ruitenberg 19-4-2011 9
6 Vic Bander 19-4-2011 9
7 Sep van Hoegee 14-4-2011 9
8 Robin Karlsson 27-3-2011 9
9 Hidde Witteveen 9-3-2011 9
10 Hilde Posthumus 3-3-2011 9
11 Milan Knol 12-2-2011 9
12 Julian Eveleens 10-1-2011 9
13 Ho Jien Man 5-1-2011 9
14 Joachim de Wild 4-10-2010 9
15 Vince Beumer 23-7-2010 9
16 Hugo Van Maarle 17-7-2010 9
17 wybren zwaal 29-4-2010 10
18 Stijn Venekamp 23-2-2010 10
19 Eke Dijkhuizen 30-1-2010 10
20 Hugo Poll 30-10-2009 10
21 Timo Lems 28-10-2009 10
22 Jippe Sjollema 1-10-2009 10
23 Raymond Vonck 3-8-2009 10
24 Erva Akseki 3-8-2009 10
25 Siep Oude Veldhuis 29-6-2009 11
26 Katja Keur 28-4-2009 11
27 Jelmer Posthumus 7-3-2009 11
28 Karsten Posthumus 7-3-2009 11
29 Senne Schuurman 20-2-2009 11
30 Sophie Hilger 16-12-2008 11
31 gwen Littel 21-11-2008 11
32 Dax Bojawal 18-11-2008 11
33 Eliza Noordman 4-11-2008 11
34 Silas Berkenveld 26-7-2008 11
35 Kai Lamme 12-6-2008 12
36 Rowin van der Veen 29-2-2008 12
37 Rowin Van der Veen 29-2-2008 12
38 Rowan Ruitenberg 1-11-2007 12
39 Jelmer de Vos 31-10-2007 12
40 Jaden Tan 16-6-2006 14
41 Ruby Littel 24-5-2006 14
42 Friso de Groot 11-4-2006 14
43 Friso de Groot 11-4-2006 14
44 Koen Beute 4-3-2006 14
45 Dani Steenbergen 25-3-2005 15
46 Nathan Vrieswijk 8-1-2005 15
47 Joris Pierik 7-12-2004 15
48 Matthijs Drost 8-5-2004 16
49 Nathalie Adelerhof 8-3-2004 16
50 Linda Gholamzadeh Negabi 28-12-2003 16
51 Natan Sebens 27-10-2003 16
52 Chris van Belois 27-5-2003 17
53 Tom Richters 27-4-2003 17
54 Marit Bos 5-11-2002 17
55 Andrew Tan 17-7-2002 17
56 Jasper Smit 25-2-2002 18
57 arthur hendriks 30-9-2001 18
58 Merel Landman 6-9-2001 18

3e groep 1,5 meter afstand begint om 17:00

David Hollander
Robert Meppelink
Dylan van Moerkerk
Hanno van Boven
Jakko De Wolf
Melle Lorijn
Robert jan Roovers
Kevin Trappeniers
Ingmar Weide
Els Bouwhuis
Robert Lans
Dianne Berghuis
Mark Joost Meijer
Peter van den Berg
Eelco-jan Otten
gerco Wubs
Geert Boers
Gary Antonius
Brigitte van der Veen
Gea Kramer
Philippe Boksebeld
Warner Pander
Patrick Whitehead
BW van der Veen
Ernst Peter Tamminga
jan swagerman
Ben Edskes